13 Września 2015 roku dożyliśmy chwili w której wypełniła się wola ks. Zbigniewa Chabra i potrzeba tych którzy czują się wychowankami ks. Józefa Szajdy.Chcieliśmy zostawić materialne świadectwo po ks. Józefie Szajdzie.

Zapraszam do posłuchania słów ks. Józefa które zarejestrowało Katolickie Radio Podlasia. Dziękuję ks. Sławomirowi Kapitanowi.

„Młodość orla i żywa niebo porywa, z Boga moc czerpie”

Księdzu Józefowi Szajdzie, założycielowi Ruchu Światło-Życie

w Garwolinie, który nauczył nas wiecznej młodości

Wychowankowie

 

 

 

 

 

Zaproszenie

 

 

na Mszę św. i uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej postać i dzieło ks. Józefa Szajdy, wychowawcy garwolińskiej młodzieży.

 

13 września 2015r. o godz. 18.00

poświęcenia tablicy w Kolegiacie p.w. Przemienienia Pańskiego

w Garwolinie

dokona Jego Ekscelencja Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda

oraz z ks. Prałat Ryszard Andruszczak

 

 

W Niedzielę 17 Maja 2015r rozpoczęliśmy kwestę na tablicę poświęconą ks. Józefowi Szajdzie. Zostanie ona umieszczona za zgodą ks. Biskupa w naszej kolegiacie. Oprócz kwesty zapewniliśmy też oprawę niemal wszystkich niedzielnych Mszy św.

Wszystkich którzy by chcieli wspomóc i mieć udział w dziele upamiętnienia ks. Józefa prosimy o kontakt z Urszulą Maligłówką tel. 605-612-191 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z Michałem Garwolińskim tel. 605 355 326 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Można też napisać przez zakładkę Napisz do Nas w Menu górnym.